fbpx

Niskokaloryczne lody ze sklepu

Facebook

Niskokaloryczne lody ze sklepu

Lody to nieodłączny element lata. Niestety większość z nich zawiera dużą dawkę kalorii, więc osoby będące na diecie starają się je mocno ograniczać. Ale czy rzeczywiście będąc na diecie trzeba się ich wystrzegać? Nie! Ale warto je wkomponować w swoją zaplanowana kaloryczność. Oczywiście, idealnym rozwiązaniem jest zrobienie lodów samemu, w domu np z jogurtu i mrożonego banana. Jednakże nie zawsze mamy na to czas i ochotę. Sklepowe lody cechują się gorszym składem ale to nie znaczy, że nie możemy ich spożywać latem. W tym poście przedstawia Ci lody, zawierajace do 150 kcal, dostępne w większości sklepów. Tak niską kaloryczność z łatwością wkomponujecie w swój jadłospis  i nie będą stanowiły one przeszkody w odchudzaniu.

Jestem ciekawa, które z tych lodów są Twoim ulubieńcem? A może sama spotkałaś się z lodami o małej kaloryczności? Podziel się w komentarzu!

Zapraszam Cię również na mój profil na Facebooku, na którym często zamieszczam dietetyczne porady a także do lektury pozostałych wpisów na moim blogu.

Dietetyk kliniczny | psychodietetyk mgr Beata Ossowska-Dorosz

Nazywam się Beata Ossowska-Dorosz i jestem dietetykiem klinicznym, psychodietetykiem, a także specjalistą przyjaznym insulinoopornym SOIT PRO. Moja specjalizacja? Ludzkie podejście do diety!

Zaobserwuj mnie na Instagramie

Wpisy

Marchewkowe ciasto z niskim IG

Marchewkowe ciasto z niskim IG

Szukasz przepisu na ciasto z niskim IG, odpowiednie dla osób z insulinoopornościa, cukrzycą i wszystkich innych, których dieta powinna opierać

Koszyk